Реалізуємо дитячі мрії

Студенти факультету початкової освіти та філології з радістю долучились до ініціативи Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» щодо організації та проведення  акції «Листи до Святого Миколая». 

19 грудня в приміщенні Хмельницької обласної філармонії було проведено свято для дітей області. 113 дітей отримали довгоочікувані гостинці від Чудотворця. 

Активну участь у підготовці та проведенні концертно-розважальної святкової програми взяла група ПО-31б (куратор Поперечна Леся Юріївна).

Особливу подяку висловлюємо студентам факультету: Слободян Наталії, Петришеній Анастасії, Королю Владиславу, Беджик Тетяні, Гурному Максиму, Вельському Назару, Грицькову Іллі, Якимчук Ілоні, Славінській Жанні та усім, хто долучився до заходу. 

В помічників Святого Миколая ще багато справ попереду. На його прихід очікують ще 546 дітей з інтернатних та реабілітаційних закладів, а також діти, що проживають в прифронтовій зоні АТО.

Дякуємо Хмельницькому обласному благодійному  фонду «Карітас» за пропозицію співпраці в реалізації дитячих мрій дітей краю.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55