ШЛЯХ ДО УСПІХУ З НАТАЛІЄЮ ХОЛОДЕНКО

Нещодавно викладачі ХГПА відвідали майстер-клас практичного психолога, телеведучої, журналістки  Наталії Холоденко «Шлях до успіху…»

Під час зустрічі вона запропонувала корисні рекомендації стосовно того, як тренувати впевнену поведінку, приборкати сором'язливість, стурбованість, як формувати світогляд.

«Скромність – це вищий ідеал наших бабусь і мам, вона робить з вас «хорошого», слухняного члена суспільства... Але, в результаті, задоволені Ви собою? Сучасне життя вимагає від нас вміння чітко розуміти, чого ти хочеш, ставити високі цілі, досягати високих результатів, приймати подарунки без збентеження. Прийшов час вважати себе досить хорошим, щоб отримувати більше і краще в своєму житті вже зараз, а не потім», каже Наталія.

Наталія Холоденко - психолог з 12-річним досвідом роботи, кандидат філософських наук, тренер особистісного зростання, телеведуча і експерт провідних телеканалів України, засновник Міжнародного Центру Психології Наталії Холоденко. Жителі більш ніж 40 країн є учасниками очних і онлайн тренінгів, навчальних програм і груп особистісного зростання.

Отриманий досвід  викладачі ХГПА зможуть використовувати у своїй професійній діяльності.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55