Народжена з любові, щоб любити

З ледь відчутним весняним подихом до нас приходить свято весни, сповнене теплих слів та щирих побажань, адресованих жінкам. Адже так багато всього, що приносить радість і затишок в наші серця  – щастя, надію, кохання –пов’язано саме з ними.

6 березня в  приміщенні актової зали працівників та студенток академії привітали з наступаючим святом під час літературно-музичної композиції «Народжена з любові, щоб любити».

Під час літературно-музичної композиції глядачів привітала доктор педагогічних наук, професор, ректор академії Інна Михайлівна Шоробура. У підсумку промови, Інна Михайлівна разом з проректором з наукової роботи Галусом Олександром Мар’яновичем та деканом факультету мистецтв Поліщуком Олександром Сергійовичем та головою профкому викладачів  Зданевич Ларисою Володимирівною привітали працівниць академії з нагоди свята грамотами та квітами.

Про жінку говорять вже так багато поколінь, і скільки ще лишилось несказаним, загадковим, невловимим…  Під час заходу глядачі разом з ведучими спробували осягнути усю глибину значення жінки у житті через танець, поезію, пісню.

Дорогі колегині! Шановні студентки! Ми щиро вітаємо вас зі святом та бажаємо здійснення усіх життєвих планів, втілення найзаповітніших мрій, злагоди в родині та мирного неба над головою!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55