Скарби безсмертного Кобзаря

12 березня у читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася літературно-музична композиція «Скарби безсмертного Кобзаря».

За щорічною традицією, починаючи з 9 березня і до кінця місяця в Україні проходять Шевченківські заходи, приурочені до Дня народження великого Кобзаря.

Для кожного українця Шевченко не просто поет. Неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель Тарас Григорович Шевченко відомий не лише в Україні, але й в усьому світі. Сьогодні він – сучасний, живий і актуальний як ніколи! Країна спрагло припадає до його творчого спадку, як до життєдайного джерела, перечитує та переосмислює кожен Поетів рядок у пошуках відповідей на гострі питання сьогодення і, що найголовніше, – знаходить їх.

Учасники заходу студенти групи ПО-12 та викладач кафедри української мови і літератури Кикилик А.М., канд.. педагог.наук мали можливість вкотре пригадати  творчість великого поета, письменника, художника, драматурга, скульптора, відомого портретиста та пейзажиста  Т.Г. Шевченка. Їхній увазі були представлені музичні відео композиції на вірші «Думи мої, думи», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Тополя» та «Заповіт» у виконанні сучасників.

Зачепили душу й серце короткі біографічні довідки видатного письменника, його офорти та багатогранний талант. Під час заходу звучала поезія Тараса Шевченка у виконанні студентів Гармаш Зоряни та Білик Олени.

Після заходу відбулась презентація книжкової виставки. Присутнім презентувалась книжкова виставка «Уклін тобі, Тарасе, великий наш пророче», де були представлені офорти Т.Г.Шевченка.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55