Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!

Поезія – це завжди крок вперед
від суєти, буденної нудоти
у стан душі, окриленої в лет,
до неба слів, до вільної свободи. 

О. Олехо

 

Під такою назвою  27 березня у читальному залі бібліотеки ХГПА відбулися поетичні читання, присвячені Всесвітньому дню поезії.

На творчу зустріч із студентами груп ДО-32 (куратор Барташук О.Ю) та  ПО-14(куратор Онофрійчук О.П.) завітали гості: Володимир Захар’єв – літератор, журналіст, археолог, краєзнавець, історик, архівіст, голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», та Галина Корицька – подільська поетеса, заступник голови Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України».

 Поети познайомили майбутніх педагогів із  різноманітними за тематичною приналежністю творами: інтимною, пейзажною та філософською лірикою, подискутували про основу творчості, процес творення поезії, її значення в житті.

У рамках заходу відбулась  презентація нової літературно-художньої збірки  Галини Корицької «Рідна земле моя»».

Присутній на зустрічі письменник Віталій Матеуш високо оцінив вірші подільських поетів.

Учасники заходу висловили щиру подяку гостям та побажали їм нових творчих звершень.

 Подібні літературні зустрічі дуже корисні як для читачів, так і для самих літераторів, адже незаперечним є факт, що талант людський – це цілий багатогранний світ, який завжди  цікаво відкривати для себе.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55