Семінар – тренінг для вихователів груп раннього віку

Відбулось чергове засідання семінару-тренінгу для вихователів  груп раннього віку на базі закладу дошкільної освіти №54. Модераторами тренінгу виступили викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Миськова Н.М. та Павлушкіна О.В.

На семінарі-тренінгу розглядався методичний інструментарій проведення режимних процесів у групах раннього віку. Слухачам  були повідомлені завдання, які вирішуються у процесі режимних процесів та  правила їх проведення. Особлива увага зверталась на підготовку та проведення самостійної діяльності.

Під час проведення тренінгу було запропоновано  прикрашення пасхального дерева, методичні шпаргалки, міні-лекція, виконання творчих завдань учасниками, рефлексивні вправи, педагогічний міні-практикум, рухавки, вправа «Коло рук» тощо.

Учасники семінару-тренінгу відмітили змістовність поданого матеріалу, доброзичливу атмосферу, цікаві творчі завдання, важливість даної проблеми для розвитку професійної компетентності та трансформації отриманих знань в освітньо-виховний  процес закладів дошкільної освіти.

Особливу подяку модератори тренінгу та слухачі висловили адміністрації закладу дошкільної освіти №54 за створення оптимальних умов для плідної роботи семінару-тренінгу, студентам факультету дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Шабатурі Д. за технічний супровід роботи тренінгу та студентці групи ДО-41 Богомолової  Ю. за приготування посібників для семінару.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55