БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На факультеті дошкільної освіти для груп другого курсу (ДО-21 – куратор Миськова Н.М., ДО-22 – куратор Онофрійчук Л.О.) проведено батьківські збори за підсумками пробного етапу зовнішнього незалежного тестування.

З вітальним словом до батьків звернулася  декан факультету дошкільної освіти Пісоцька Леоніда Станіславівна, яка подякувала батькам за активну участь у житті академії та відзначила їх свідому позицію щодо нагальної проблеми – підготовка до ЗНО. Акцентувала увагу батьків, що учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть продовжити навчання у вищому навчальному закладі. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право продовжувати навчання.

Леся Юріївна Барташук, викладач української мови, проаналізувала успішність кожного студента, намітили перспективи їх розвитку та результат із ЗНО. Звернула увагу батьків на вимоги та особливості оцінювання студентів під час незалежного оцінювання.

Батьки з цікавістю слухали виступаючих, задавали запитання, пропонували варіанти вирішення проблем, які виникли.

Куратори груп звернули детальну увагу на успішність студентів та відвідування ними навчальних занять, намітили перспективи для покращення навчальної діяльності студентів груп.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55