Чергове засідання науково-методичної ради

6 квітня 2018 року  в  залі засідань Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася нарада за участю ректора академії Шоробури І.М. , проректорів, деканів факультетів, керівників структурних підрозділів, завідувачів кафедр та циклових комісій.

Шоробура І.М. наголосила на питанні про запобігання порушень техніки безпеки та дотримання вимог охорони праці в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.  Розглядали питання налагодження співпраці із об´єднаними територіальними громадами Хмельницької області. Поза увагою не залишилося питання щодо покращення якості теоретичної і практичної підготовки студентів випускних груп усіх факультетів.

Обговорено питання організації профорієнтаційної роботи та підготовку до проведення вступної кампанії  2018 р. Проректор Слюзко В.І. наголосила, що профорієнтаційна робота в академії – це комплексна, систематична робота всіх структурних підрозділів закладу, яка має за мету забезпечення якісного та кількісного формування контингенту студентів.

Ще одним важливим питанням на нараді було підготовка до проведення VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції „Духовні витоки Поділля: місцеве самоврядування в історії краю”. Проректор Галус О.М.ознайомив усіх присутніх з порядком роботи конференції.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55