ВІСТІ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Студенти групи ДО-32 факультету дошкільної освіти (Цимбалюк А., Череповська Д., Черноус Я., Чорна А., Швед Д., Шевчук Б.) під керівництвом керівника практики – викладача кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Миськової Н.М., – успішно провели залікові тематичні дні з предметного малювання, ознайомлення дітей з природою, розвитку мовлення.

Студенти продемонстрували грунтовні теоретичні знання дошкільної педагогіки, психології, фахових методик, практичні вміння організації та керівництва діяльністю дітей на занятті та у повсякденному житті, дотримання принципу інтеграції при плануванні та організації освітнього процесу з дітьми дошкільного віку, навички комунікації з колективом дітей та індивідуально з кожною дитиною. А допитливі веселі погляди вихованців та їх бажання спілкуватися з гостями-студентами стали справжньою нагородою для майбутніх вихователів.

Щиро дякуємо педагогічному колективу ЗДО №36 м. Хмельницького за створені оптимальні умови для проходження педагогічної практики студентами-практикантами факультету дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55