Презентація альманаху "Медобори"

До Всесвітнього дня книги та авторського права в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація 12-го альманаху "Медобори" Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгресу літераторів України». Ось уже в 12 раз за традицією ми збираємося разом, щоб долучитися до прекрасного світу поезії і познайомитися з черговим випуском альманаху «Медобори» дивовижних творів наших талановитих  письменників.

Випуск присвячений 26-ій річниці української незалежності та 80-річчю Хмельницької області. До альманаху увійшли не лише нові твори членів «Конгресу», але й – твори членів обласної організації Національної спілки письменників України, районних літоб’єднань та молодих, раніше невідомих авторів. . У «Медоборах» представлено понад 60 авторів, які хотіли донести свої твори до людей. Окрім поезій, оповідань, казок, літературознавчих та мистецьких досліджень, вміщує в себе інформацію про роботу осередку. Твори, вміщені у ньому, присвячені подіям сьогодення: війні, втратам, рідній землі, роздумам про загальнолюдські цінності. Не обійшлося у “Медоборах” і без ліричних поезій, а також тем кохання.

На презентацію завітали члени «Конгресу» письменники Галина Корицька, Неоніла Яніцька, Генадій Тукачов, Степан Шкапій. Літератори читали твори, які вміщені у альманасі. Слухачами були студенти ПО -21б, ДО-21, І-11б.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55