"Родинний затишок" відзначив своє п’ятиріччя

05 жовтня 2010 в Центрі реабілітації та тимчасового перебування інвалідів з розумовою відсталістю "Родинний затишок" відбулась святкування, приурочене п’ятій річниці заснування закладу. Із приємною подією колектив та підопічних центру привітали викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії разом із студентами-волонтерами, які брали активну участь у проведенні святкової програми.

З привітанням та щирими побажаннями до гостей свята, колег та підопічних Центру реабілітації "Родинний затишок" звернулась його директор Антоніна Корчинська, вона нагородила студентів-волонтерів факультету початкового навчання почесною грамотою за активну участь у підготовці заходу.

Святкова програма складалась з різноманітних конкурсів від студентів-волонтерів з казковими героями, веселих пісень, запальних танців тощо. Активність, допомогу у проведенні свята проявили студенти факультету початкового навчання: Наталя Григоровська, Надя Корчинська, Тетяна Єжонкова, Ілона Мартинюк, Вікторія Гуменчук, Настя Король, Мар'яна Зузіна, Ірина Будник.

Заключною частиною свята стала дискотека, яку організували хлопці та дівчата з факультету початкового навчання разом з підопічними та фахівцями Центру реабілітації.

Свято пройшло цікаво та емоційно. Усі учасники концертної програми проявили свої театральні та творчі здібності, отримали масу позитивних емоцій, вражень, подарунків та нагород.

Деканат факультету початкового навчання щиро дякує усім студентам за допомогу у навчанні та вихованні дітей "Родинного затишку". Саме так студенти слідують словам девізу факультету "Мистецтвом та працею, любов’ю до людини".

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55