Пам’ятаємо, вшановуємо, славимо

                                          Спасибі, солдати, за подвиг століть,
Якому нема і не буде ціни,
  За право і щастя родитись і жить,
                                             І сіяти жито на митні лани…
                                                                                                                       Б.Олійник

8 травня для студентів факультету початкової освіти та філології ПО-11 (куратор Сівак Н.А) та ПО-12 (куратор Циц Г.А.) в бібліотеці проведена виховна година «Пам’ятаємо, вшановуємо,  славимо» приурочена до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі. 8 та 9 травня – ці  дні залишаться для нас завжди затьмарені гіркотою втрат і осяяні сонцем Перемоги.

Пройшло вже 73 роки з того часу, коли закінчилась найкривавіша війна в історії людства. Тепер ми можемо більш адекватно оцінювати цю війну, її наслідки, а головне -  причини її появи. Метою цього є аж ніяк не зменшення заслуг її героїв, а лиш розвіювання неправдивих стереотипів про неї.

День пам’яті та примирення проходить під гаслом  “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”, а символом відзначення 8 та 9 травня  є червоний мак.

До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «Вічна пам'ять полеглим, вічна слава живим!» Молоде покоління має знати та пам’ятати героїчне минуле своєї країни. Пам’ять і знання – нероздільні. Щоб не забувати, треба знову і знову перегортати вже відомі й відкривати нові сторінки історії, звертатися до невичерпних книжкових джерел. Наш обов’язок не тільки в свята згадувати, а кожен день пам’ятати про усіх, хто кував перемогу.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55