БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО КОЛEКТИВУ «ПОДІЛЬСЬКІ МУЗИКИ»

9.05.2018р., коли всі українці відзначали День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, народний аматорський колектив факультету дошкільної освіти «Подільські музики» (керівник С. В. Пазій, концертмейстер О. А. Радецький) за запрошенням дирекції Хмельницького благодійного фонду «Хeсeд Бeшт» влаштував святковий концерт для підопічних фонду.

Пісні у виконанні солісток «Подільських музик» привернули увагу всіх присутніх та нагадали їм про страшні події Другої світової війни. Багаточисельна публіка: люди старшого віку, які під час війни були дітьми і добре пам’ятають події того часу, їхні діти, онуки, правнуки, – зі сльозами на очах, щирими емоціями та шквальними оплесками вітали кожен концертний номер.

Відкрила концерт Вeлавська Росина (ДО-22) піснею «9 Травня – свято Перемоги». Пісні, присвячені матерям, сини яких не повернулися з війни, – «Балада про Матір» та «Мальви» – виконали Вeнгeр Христина, дует у складі Вeлавської Росини та Кукурудзи Катерини. Одразу після хвилини мовчання прозвучала пісня «Чорна квітка» (Грабова Катерина). У виконанні солісток звучали пісні на тему Голокосту, кінцеві куплети яких виконувалися мовою іврит, – це «Бабин яр» у виконанні Костриці Дани (ДО-21), «Плач скрипки» у виконанні Грабової Катерини (ДО-31б). Емоційно звучали пісні «Тeмная ночь» мовою іврит у виконанні Бажановської Юлії (ДО-11б), «Ты же выжил солдат» – Вeнгeр Христини, «Тучи в голубом» – Онофрійчук Юлії. У програмі концерту звучали також веселі пісні, які підтримували солдат під час війни – це «Тальяночка», яку заспівала Дeмчишина Ольга та «Тачанка», яку виконав мовою іврит Радецький Олексій.

На завершення концерту у виконанні вокальної групи «Подільських музик» прозвучала пісня «Перемога, свята Перемога».

Хвилини спілкування з підопічними Хмельницького благодійного фонду «Хeсeд Бeшт», багаторічна дружба з яким поєднує факультет дошкільної освіти, завершилися. Та ще довго переповнювала гордість учасників концерту, що ці хвилини живої людської пам’яті, справжніх почуттів та щирих емоцій зробили ми, студенти факультету дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Директор благодійного фонду «Хeсeд Бeшт» Ратушний Ігор Олександрович щиро дякував декану факультету дошкільної освіти Пісоцькій Леоніді Станіславівні, керівнику «Подільських музик» Пазій Софії Володимирівні та учасницям народного аматорського колективу факультету дошкільної освіти «Подільські музики» за те, що намагаються урізноманітнити та прикрасити життя інших, навіть незнайомих для них, людей.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55