День вишиванки в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

19 травня 2018 року студенти та викладачі академії долучились до відзначення Всесвітнього дня вишиванки.

Всі охочі прийшли на заняття в одязі з елементами традиційної української вишивки, а під час великої перерви прийняли участь у танцювальному флеш-мобі, який організувала вихователь гуртожитку Гуцол Людмила Миколаївна та студенти факультету мистецтв.

У вступному слові доктор педагогічний наук, професор, ректор академії Інна Михайлівна Шоробура закликала берегти наші споконвічні традиції, які об’єднують український народ в боротьбі за мир в Україні.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке має на меті збереження  народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. В цей день студенти на чолі з викладачем факультету мистецтв, кандидатом педагогічних наук Яківчук Галиною Василівною продовжили ще одну гарну українську традицію: всі бажаючі водили веснянки, закликаючи теплу весну.

Вишиванка символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. Тож бережімо спадок нашої культури, адже це те, що об’єднує нас.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55