Зустріч із письменником Сергієнком Анатолієм Євгеновичем

До Дня слов’янської писемності і культури та в переддень Дня філолога в читальному залі бібліотеки відбулася зустріч  студентів факультету початкової освіти та філології  ПО-14 (куратор Онофрійчук Л.П.), ПП-21(куратор Ніколаєва А.А.) , ПО-21б (куратор Гайдамашко І.А.) з відомим в Україні письменником, членом Національної спілки письменників України, який нагороджений медаллю «Почесна відзнака» – Сергієнком Анатолієм Євгеновичем.

Анатолій Євгенович народився на Хмельниччині, а проживає в м. Стрий Львівської області. З вітальним словом виступили :  Інна Михайлівна Шоробура – ректор, доктор педагогічних наук, професор, академік, заслужений працівник науки; Валентина Іванівна Слюзко – проректор з гуманітарної освіти та виховання, кандидат педагогічних наук, доцент; Попович Тамара Василівна – заслужений працівник освіти України.

Анатолій Євгенович дуже цікаво  і емоційно розповів присутнім про свій життєвий і творчий шлях.

Зустріч підготували і провели студенти групи ПО-43 та їх куратор Миринюк Надія Іванівна, старший викладач кафедри української мови та літератури.

Гарним привітанням для гостя були пісні у виконанні к.пед. наук Яківчук Галини Василівни, старшого викладача Дуб’єцької Людмили Станіславівни, студентки Кравчук Мар’яни ММ-41, Смоли Андрія Анатолійовича та  студентки Штепи Іванки Хм-21.

В дарунок бібліотека отримала книги від автора.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55