«Ліцензія на шлюб»

Студенти 1 курсу спеціальності «Психологія» впродовж двох тижнів опановували навчальний курс «Ліцензія на шлюб».

На заняттях говорили про знайомство та якісне спілкування як перший ключ до побудови щасливих стосунків. На практиці відпрацьовували вміння знайомитися, якісно спілкуватися та контактувати з незнайомими нам особами. Про стосунки або якісна взаємодія як другий ключ до побудови щасливих стосунків. Завдяки спеціальним вправам та технікам досліджували власну поведінку у стосунках з іншими, як ми вміємо взаємодіяти в різних ситуаціях, чого чекаємо від себе та від партнера. Також Спробували зрозуміти, якими ми бачимо себе і якими нас бачать оточуючі.

Обговорили психологічні відмінності чоловіка та жінки. Прийняти себе та іншу особу як третій ключ до побудови щасливих стосунків.

Етапи розвитку стосунків та п'ять мов любові для неодружених. Четвертий ключ до побудови міцних та щасливих стосунків. Розглянули основні етапи, які проходять кожні стосунки за час свого розвитку. Познайомилися з мовами любові (основні шляхи вираження та прийняття любові) та визначили свою домінантну мову любові.

Щиро дякуємо психологу Марині Маліновській та Ользі Нагорній, керівнику Соціальної ініціативи "Хтось не зробить!" м. Хмельницький та координатору напрямку "Щаслива сім'я" за цікаве та нестандартне навчання!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55