Міжнародний день музеїв у Львові

Студенти груп ПО-22, ПО-23 та ПО-13 факультету початкової освіти та філології у  супроводі кураторів Будім Л.В. та Ацегейди І.П. відвідали дивовижне місто – Львів. Це місто наскрізь просякнуте п’янким ароматом кави і шоколаду, духом аристократичної старовинної архітектури та розмаїтим поєднанням культур.

Під час  пішої екскурсії оглянули чотири етнічні квартали, де проживали русини, поляки, вірмени та євреї, побачили площу Ринок з міською Ратушею, Католицький Латинський Кафедральний Собор, Домініканський Собор, Костел Святих Петра і Павла з прибудованою Єзуїтською колегією, оборонні укріплення, Давній міський арсенал  року, Порохову, проспект Свободи з Оперним театром і пам’ятником Т.Шевченку, пам’ятники Данилу Галицькому,  Адаму Міцкевичу, Івану Федорову та Івану Підкові, відвідали Вірменський Успенський Собор з дзвіницею  Успенську церкву  року з вежею Корняка, Собор святого Юра.

Далі  почастило відвідати абсолютно безкоштовно філіали   історичного музею та музей етнографії та художнього промислу, Італійський дворик у Палаці Корнякта, оскільки 18 травня Львів разом з усім світом відзначав Міжнародний день музеїв.

Звичайно, екскурсія Львовом не пройшла повз закладів розважального характеру, які вже встигли стати окремою візитівкою міста: Копальня кави, Майстерня шоколаду, Гасова Лямпа, Дім Легенд.

Повернулись із поїздки з прекрасними враженнями,  чудовими сувенірами та бажанням відвідати Львів ще не один раз!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55