Презентація збірки поезій – свято

Студенти групи Філ-12у факультету початкової освіти та філології побували у Хмельницьком у  геріатричному пансіонаті для ветеранів війни і праці, де відбулося справжнє літературне свято – презентація збірки поезій «Струни любові – дарую друзям», автором якої є Марія Мамайсур-Матух, жінка нелегкої долі.

У переповненому залі з уст ведучої пролунали вірші з нової збірки,  розповідь про оптимізм, любов до України, українського слова, рідного Поділля поетеси. На зустрічі виступили видавець, письменниця Алла Цюпак, яка розповіла про те, що має за щастя друкувати вірші Марії Мамайсур, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови і літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії повідав про давню дружбу з родиною Мамайсур, адже чоловіком Марії Василівни був відомий поет-шістдесятник Борис Сергійович Мамайсур (1938-2003), який жив,  творив і помер у Хмельницькому. По смерті чоловіка Марія Мамайсур була оточена увагою відомих діячів культури, серед них – академік І. Дзюба, письменник О. Зінкевич. Студенти дізналися, що Марія Мамайсур любить життя, не спасувала перед труднощами, знайшла себе у рідному слові, у творчості високої поезії, продовжуючи справу свого чоловіка.

Упродовж презентації збірки поезій лунали пісні упереміш із стишеними і радісними танцями. Наостанок від імені студентів групи Філ-12у Ковальчук Вікторія подякувала Марії Мамайсур за її творчу працю і вручила жінці подарунок.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55