Випуск - 2018

Понад 300 дипломованих фахівців для освітньої галузі випустила у 2018 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

Випускників прийшли привітати Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Лозовий Вадим Миколайович, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Андрійчук Неоніла Вячеславіна, заступник міського голови Гончарук Володимир Володимирович, професор психології Університету Сан-Франциско (Каліфорнія) Сергій Самборський, представники громадських організацій, батьки, друзі.

У святковій залі Хмельницької обласної Філармоній лунали пісні та щирі вітання від гостей, батьків, викладачів та студентів. Ця зворушлива мить ‒ коли змішалися наші почуття, у яких біль розлуки, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім, залишиться в серцях назавжди, як теплий спогад про студентські роки, що промайнули так швидко. І хоч з приходом юності двері в дитинство  закриваються назавжди,  проте це не про вас, дорогі випускники! Завдяки обраній професії ви щоденно відкриватимете їх, щоб знов і знов творити  майбутнє планети, майбутнє людства, яке починатиметься словами:  ДОБРОГО РАНКУ, ДІТИ!

В добру путь, дорогі випускники!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55