Новій українській школі – «нову» фізкультуру

47 волонтерів – студенти факультету початкової освіти та філології (групи ФІЛ-21(а) та ФІЛ-22(у)) разом з кураторами – Рибачук Юлією Леонідівною та Кикилик Аліною Миколаївною взяли участь у підготовці та проведенні Всеукраїнського фестивалю «JuniorZ» Олександра Педана.

Головна мета проекту – долучити дітей до спорту, «перключити» молодь   від гаджетів, запропонувати можливість вибору та альтернативу, аби здоровий спосіб життя був ще й захоплюючим.

Відразу студенти схвалили ідею підтримки такої ініціативи та із справжнім спортивним запалом оволоділи мистецтвом чирлідингу, флорболу, воркауту, ю-денсу, пе-танку, хортингу та іншими видами спорту, якими наполегливо рекомендує урізноманітнити  уроки фізкультури Олександр Педан. Загалом було запропоновано 33 види спорту. Участь у фестивалі взяли всі школи міста Хмельницького.

Наші студенти-волонтери були у ролі методистів-інструкторів, помічників. Завдання видалося не простим і дуже відповідальним. Надзвичайно приємним був результат, коли команда студентів факультету гідно справились із задачею. Молодці!!!

Від імені організаторів спортивного фестивалю «JuniorZ» дякуємо найкращим кураторам-волонтерам – Рибачук Юлії Леонідівні та Кикилик Аліні Миколаївні та студентам груп ФІЛ-21(а), ФІЛ-22 (у) за самовіддану працю!

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55