Виховна година у групі ДО-11

13 вересня у групі 1 курсу ДО-11  була проведена виховна година на тему «Василь Сухомлинський - вчитель-гуманіст». Захід був присвячений 100-річчю з дня народження видатного педагога.

Підготували виховну годину куратор групи Павлушкіна Олена Василівна та громадські куратори Голуб Наталя, Киданчук Інна, Пархомчук Світлана (ДО-51).

Студенти ознайомилися з талановитим українським педагогом, засновником гуманістичної, новаторської педагогіки. Виступаючи зазначили, що написані ним твори складають п'ятитомне зібрання. Серед них 41 монографія, понад 600 наукових статей. Найвідомішій його книги: "Серце віддаю дітям", "Народження громадянина", "Листи до сина ", "Як виховати справжню людину ", " Сто порад учителеві", "Батьківська педагогіка", "Батьківщина в серці " та ін. За своє життя він досяг і слави й пошани, став Заслуженим учителем України.

Із захопленням сприймали інформацію першокурсники про життєвий шлях Василя Олександровича, його діяльність у Павлишській школі, переглянули відеопрезентацію оповідання В. Сухомлинського «Ледача подушка», документальний фільм придатного педагога-гуманіста.

Куратор групи Олена Василівна розповіла про погляди педагога на проблему збереження здоров'я малюків, засоби загартування, організацію оптимального харчування школярів, організацію режиму дня дітей.

Студенти-першокурсники активно обговорювали тему, ділилися мотивами, що спонукали їх обрати педагогічну професію.

На любові до дітей тримається світ. Цей постулат в усі часи був головним кредо кращих педагогів, серед яких і Василь Олександрович Сухомлинський.

 

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55