Молодь на ринку праці. Техніка пошуку роботи

01.10.2018 у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся семінар на тему «Молодь на ринку праці. Техніка пошуку роботи»

У сучасному суспільстві молодь становить окрему частину ринку праці. З одного боку, вік сприяє високій мобільності, відкритості, сміливості у зміні та пошуку роботи. З іншого – молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентоспроможною на ринку праці. Тому, безробіття молоді є однією з найгостріших соціально-економічних проблем на ринку праці. З цією метою 01 жовтня 2018 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії був проведений профінформаційний семінар на тему: «Молодь на ринку праці. Техніка пошуку роботи».   

Ознайомлення молодих людей зі станом сучасного ринку праці, з послугами служби зайнятості незайнятій молоді, з варіантами працевлаштування  та шляхами реалізації професійної кар'єри – мета даного заходу.

Провідний спеціаліст Хмельницького міського центру зайнятості Семенюк Валентина Іванівна розповіла про професії, що користуються попитом  у регіоні та визначення вимог роботодавців до претендентів на вакантні посади та робочі місця.

«Людині, що шукає роботу, необхідно постійно пам'ятати про те, що конкуренція між претендентами на вільні робочі місця постійно загострюється, а перемогу в цій боротьбі отримують якраз ті, хто найбільш підготовлений до неї» – наголосила фахівець. Адже,  освоєння основних прийомів техніки пошуку роботи і застосування їх в процесі   працевлаштування значно підвищує його конкурентоспроможність.

Учасників семінару ознайомили з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою. Аналіз типових помилок при його написанні, складання власного резюме або відео-резюме, яке стане чудовим способом показати себе роботодавцю і глибше розкрити себе, свій досвід, навички, інтереси та вміння. Адже на відміну від стандартного резюме, такий інноваційний підхід дозволяє доповнити звичайне резюме своїми емоціями, характером та показати самого претендента, а не тільки його освіту та досвід.

На заході  присутні мали можливість оцінити свої позитивні професійні риси, охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання,  виявити причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування .

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55