Співпраця з Інститутом проблем виховання НАПН

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії на урочистостях з  відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля у Хмельницькій області  була присутня Рейпольська О.Д. доцент, завідувач лабораторією дошкільної освіти і виховання  Інституту проблем виховання НАПН України. До всіх працівників дошкільної освіти Хмельниччини вона звернулась з вітальним словом і найкращими побажаннями від імені директора інституту І.Д.Беха.

За плідну співпрацю з інститутом і за вагомий внесок у розвиток дошкілля нею були вручені грамоти ректору ХГПА – професору Шоробурі І.М., головному  спеціалісту відділу загальної середньої та дошкільної освіти  Департаменту освіти і науки Хмельницької державної адміністрації –  Гаркавенко Т.В.,    декану факультету дошкільної освіти ХГПА – доценту  Пісоцькій Л.С., завідувачу кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик – професору Зданевич Л.В., методисту науково – методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної, інклюзивної освіти Хмельницького обласного  інституту післядипломної педагогічної освіти КаратаєвійМ.І.

Нагороджені висловлюють щиру вдячність Інституту проблем виховання, в особі академіка Беха І.Д.,  за визнання клопіткої праці в галузі дошкільної освіти і виражають надію на подальшу співпрацю.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55