«Хай завжди з нами буде наш талісман!»

Гарною традицією на факультеті початкової освіти та філології є співпраця студентів з Центром реабілітації «Родинний затишок». З початком осені підопічні Центру з великим нетерпінням чекали нових зустрічей та майстер-класів із своїми друзями. Колектив групи ПП-31б з викладачем кафедри педагогіки, кандидатом педагогічних наук, доцентом Катериною Миколаївною Біницькою провели майстер-клас для підопічних Центру реабілітації «Родинний затишок».

«Хай завжди з нами буде наш талісман!» - під такою назвою пройшов майстер-клас по виготовленню талісманів із пластиліну. Вихованці з задоволенням виконували поставлені завдання, разом із студентами фантазували, придумували свої талісмани та виготовляли їх із пластиліну. 

Провівши корисно та цікаво час, проявивши свою творчість та вміння, всі присутні отримали не лише веселий настрій та незабутні емоції, а й чудові власноруч виготовлені фігурки-талісманчики. У всіх вийшли дуже гарні вироби. Невеличку самостійно створену виставку талісманів продемонстрували своїм батькам, друзям, а також наостанок всі разом зробили фото напам’ять.

Директор Центру А.Корчинська та фахівці щиро подякували за постійну співпрацю зі студентами та викладачами факультету, за небайдужість та толерантне ставлення студентів до підопічних Центру і побажали усім творити добро, бути милосердними, співчутливими, доброзичливими. Адже все це так важливо у наш час.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55