У 2018 році Хмельницькому виповнилось - 587 років!

Щороку святкування відзначають у останні вихідні вересня. Святкування цьогоріч припало на 29 та 30 вересня. День міста пройшов під гаслом: "Майбутнє прекрасне".

Студенти групи ПО-44 факультету початкової освіти та філології в контексті святкування провели соціальне опитування серед хмельницької молоді, а також порівняли свої пріоритети у майбутньому  розвитку міста з іншими учасниками інтерв’ю. 

 Серед ключових питань варто виділити наступні: «За що я люблю Хмельницький?» та «Що я роблю (зроблю) для розвитку рідного міста?»

Відповіді містян та студентів-вчителів, студентів-медиків та студентів інших вишів міста мало чим відрізнялись, тому серед найпоширеніших можна виділити: «Люблю своє місто, бо я тут народився (живу)», «Люблю своє місто, бо воно сучасне», «Я не буду смітити у рідному місті», «В майбутньому я буду працювати на розвиток спорту у місті», «Я буду допомагати озеленювати наше місто», «Я буду допомагати розвивати (розбудовувати) наше місто» та ін.

За результатами соцопитування студентами Богач Я., Горін О., Колісник Н., Музикою І., Рожнятовською К. та куратором групи Повзун В.Е. було оформлено фотозвіт, за допомогою якого через рік можна буде виявити динаміку розвитку міста та майбутніх побажань мешканців Хмельницького щодо його розвитку та безпосередньої участі молоді в ньому. Зі святом вас, хмельничани та гості міста!

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55