ПЕДАГОГІКА СЕРЦЯ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО У ВИМІРІ СТОЛІТТЯ

У рамках Тижня факультету дошкільної освіти та кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик 16 жовтня 2018 року відбулося відкрите засідання екологічної студії  на тему  «Педагогіка серця Василя Олександровича Сухомлинського у вимірі століття».

Захід проведено з метою підвищення рівня професійної компетентності майбутніх вихователів, формування в педагогів навичок використання філософсько-педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського у роботі з дорослими та дітьми.

Кіт Ганна Іванівна  привітала усіх присутніх із 100-річчям 98-річчям від дня народження великого педагога-гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського, якому, власне, приурочено захід. Ганна Іванівна проінформувала щодо роботи екологічної студії «Зелена планета», яка вже 18 років працює на базі кабінету біології та методики ознайомлення з природою.  

Наголошено на тому, що педагогіка В.О. Сухомлинського  – це педагогіка серця, дитиноцентризму і толерантності, яка базується на ідеї наближення навчально-виховного процесу до природи конкретної дитини.

Фроленкова Надія Олександрівна розкрила проблему використання літературно-педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського в сучасному освітньому просторі.

Студенти розкрили філософію літературних творів Василя Сухомлинського для дітей та дорослих – Ковальчук А. (ДО-41), Синюк К. (ДО-42), Єремчук К. (ДО-41), Гончарук В.(ДО-42), Атаманчук А. (ДО-42), Ніколенко І. (ДО-41), Грицюк І. (ДО-42). Мординська А. (ДО-41) продекламувала вірш «Лебеді материнства».

Відкрите засідання екологічної студії було проведено в рамках благодійної акції «Зелена планета – дітям». Студенти груп ДО-41, ДО-42  передали осінні фрукти для вихованців Хмельницького реабілітаційного центру «Родинний затишок» та Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка».

Модератори заходу – Фроленкова Надія Олександрівна, кандидат педагогічних наук, Кіт Ганна Іванівна, старший викладач.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55