«Треба так сказати, як ніхто, або мовчати!»

31 жовтня 2018 року група Філ–32у мала честь познайомитися з Наталею Рудніцькою, учителькою української мови та зарубіжної літератури Кам’янець-Подільської гімназії № 17, фіналісткою премії Global Teacher Prise Ukraine.

Цей конкурс проводиться в Україні вдруге, і педагогині з Хмельницької області пощастило потрапити до ТОП-10 найкращих учителів країни. Вона залюбки погодилась завітати до нашої академії та розповісти секрети вчителювання студентам-філологам. «Відчула себе вчителькою, коли зрозуміла, що моє слово досягає вух дитини і залишається в її душі», – говорить пані Наталя. І справді, як слова такої мегапозитивної та самовідданої людини-педагога можуть пройти повз вуха учнів, якщо діти ходять до неї на уроки як на свято?

Зустріч проходила в досить приємній та дружній атмосфері, за час якої Наталя Рудніцька розповіла про те, як потрапила на конкурс, про досвід участі в такому грандіозному дійстві та знайомство з Президентом України Петром Порошенком, загалом про важливість проекту.

Педагогиня також поділилась власними методами навчання української мови, які об’єднує в одну велику «методику серця»: як серце підказує – так і вчити.

Разом з учнями на уроках пані Наталя малює комікси та карти подорожей героя, створює сюжетні ланцюжки, кольорограми, інфографіку, ліпить із пластиліну тощо. Одним словом, руйнує стереотипи про суворих вчителів та нудні уроки.

«Мене можна любити, можна ненавидіти, але я точно не залишу нікого байдужим!». Ці слова Наталі Рудніцької спонукали наших студентів, майбутніх учителів, до наполегливої та нелегкої праці – нести в світ науку та любов!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55