Зустріч з відомим українським письменником

22 листопада в читальному залі бібліотеки відбулася незвичайна зустріч студентів, викладачів кафедри української мови і літератури та працівників бібліотеки з українським письменником, сценаристом, журналістом Андрієм  Кокотюхою. Присутні мали можливість познайомитися з творчістю письменника. Під час розмови він зазначив, що Революція Гідності не була марною, адже сьогодні ми маємо те, на що просто не звертаємо уваги.

Фільм «Червоний» Андрія Кокотюхи має продовження. Сьогодні автор представив трейлер фільму «Червоний. Без лінії фронту», який розповідає історію становлення головного героя Данила Червоного на шлях визвольної боротьби. У прокат фільм вийде наступного року. Історію вирішили продовжити через народну любов  до героя. Одразу написали новий сценарій, а вже потім взялися й за книгу. Другий фільм  розкаже, як зароджувались націоналістичні погляди та де взялись  сили на боротьбу з тогочасним режимом.

Книга за змістом відрізнятиметься від сюжетної лінії фільму.Читачі дізнаються, як склалася доля Данила Червоного  після втечі з табору.

Режисером першої та другої кінострічки став Заза Буадзе. Також залишився й Микола Береза у ролі Данила Червоного.

Присутні мали можливість придбати книги з автографом письменника.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55