Робоча нарада

23 листопада 2018 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася науково-методична нарада за участю проректорів, керівників структурних підрозділів, завідувачів кафедр та циклових комісій.

Ректор академії, професор Шоробура Іннна Михайлівна ознайомила з ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності.  Відзначила, що науково-педагогічні та наукові працівники, які здійснюють освітній процес, повинні мати стаж науково-педагогічної діяльності понад два роки, рівень наукової та професійної активності, який засвідчується виконанням не менше чотирьох видів та результатів з перелічених у пункті 30 цих Ліцензійних умов.

Моцна Т. А., працівник з профорієнтаційної роботи представила зіт про проведену роботу з профорієнтації Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Також завідувач кафедри хореографії Павлішена Л.В. поділилася власним досвідом роботи з випускниками загальноосвітніх, музичних та шкіл мистецтв і м. Хмельницького, й області.

Проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв'язків Слюзко В.І. рекомендувала активізувати профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами.

Керівник наукового відділу, Крищук Б. С. ознайомив присутніх з переліком міжнародних наукометричних баз даних та вимогами до написання наукових статей.

Учасники засідання активно взяли участь в обговоренні вище зазначених питань.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55