Семінар «Досвід і перспективи впровадження Концепції Нової української школи в місті Хмельницькому»

27 листопада 2018 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було проведено практичний семінар «Досвід і перспективи впровадження Концепції Нової української школи в місті Хмельницькому».

Ініціаторами заходу були Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради та декан факультету початкової освіти та філології, доктор педагогічних наук, професор Ящук Інна Петрівна. Активними учасниками семінару були працівники Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради, викладачі кафедр Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, вчителі ЗОШ №30 міста Хмельницького на чолі із директором Мудрою Інною Іванівною.

Із вітальним словом до присутніх звернулась проректор з гуманітарної освіти та виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Слюзко Валентина Іванівна

та в.о. директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Корнієцька Людмила Віталіївна

Семінар було організовано як дискусійну платформу для обговорення ключових питань впровадження Концепції Нової української школи.

Спікерами дискусійної платформи були:

Петричко Інна Петрівна -  тренерка НУШ Всеукраїнського рівня, методист науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Мудра Інна Іванівна – директор Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня №30.

Прус Олеся Віталіївна – тренерка НУШ Всеукраїнського рівня, старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти, кандидат філософських наук.

Друга частина семінару проходила у форматі «Жива книга», де учасники секційних засідань мали змогу поспілкуватися із вчителями-практиками, познайомитися з їхнім досвідом та практичними питаннями, які необхідно вирішувати сучасному вчителю Нової української школи. Це якраз і забезпечило реалізацію принципу зв’язку теорії з практикою.

Своїм досвідом із присутніми ділились вчителі ЗОШ №30 м.Хмельницького
Талан Лілія Миколаївна, Цюзік Ірина Леонідівна, Редько Ірина Петрівна, Бєлікова Наталія Володимирівна, Михайленко Оксана Іванівна.

Кожен учасник семінару отримав сертифікат.

Щиро дякуємо організаторам за можливість провести години практичної роботи та цікавого спілкування!

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55