«Козак-характерник або таємна наука діда Архипа»

29 листопада 2018р. студенти груп ПО-51, ПО-52 факультету початкової освіти та філології з кураторами Нікітовою І.І., Швець Т.В. відвідали Хмельницьку обласну бібліотеку для юнацтва де відбулась презентація книги «Козак-характерник або таємна наука діда Архипа» Дениса Богуша.

Студенти дізналися багато цікавого і про саму книгу, і про її автора - українського політтехнолога Дениса Богуша та про таке явище як характерництво в середовищі українських козаків.

Особливого колориту презентації додала постать гостя - Івана Яковича Козара, члена Ради Старійшин Організації Українського Козацтва. Він розповів про те, як в Україні відроджуються традиції козацтва, відповідав на питання студентів про характерників, про їх здібності і спосіб життя.

Студенти переглянули буктрейлер до книги, дізналися багато фактів про найзагадковіших персонажів нашої історії – козаків-характерників, взяли активну участь в інтерактивній вправі «Напни тятиву лука», розширили свої знання про славнозвісного козака Мамая, про магічне призначення музичного інструмента - дримби та про «вузликове письмо», нанесли позначки на карту України, де, як стверджує автор, особливі Місця Сили.

Бібліотекарі презентували читачам відеоролик про магічний танець характерника «Богаркан», а також анонсували вітчизняну кінострічку «Чорний козак», в якій автор книги знявся як дублер головного героя.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55