Презентація книги«Нетішин. Хронологія сучасності»

12 грудня  в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація, присвячена  книзі-літопису «Нетішин. Хронологія сучасності (1977-2007)», та зустріч із  її автором,  Миколою Васильовичем Панасюком, заступником начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

Із нагоди виходу книги із вітальним словом до присутніх звернулася ректор ХГПА, доктор педагогічних наук, професор Шоробура Інна Михайлівна.

Микола Васильович Панасюк  розповів студентам  історію   написання цього унікального за змістом видання,  основу якого складають факти та свідчення очевидців. Однак  за сухими фактами та цифрами документів криються долі багатьох людей, – на той час звичайних, а нині знаних і визнаних; колись обтяжених високими посадами достойників, а нині пенсіонерів, що радіють онукам, пишаються здобутками своїх синів та дочок.

Відповів автор видання   на численні запитання студентів-учасників зустрічі (ДО-11, куратор О.М.Павлушкіна; ДО-12, куратор Н.М.Миськова;  ПО-13, куратор Н.І. Миринюк).

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері, а на її завершення для гостя пролунав музичний дарунок від подружжя Найд Юрія Михайловича та Віри Юріївни, кандидатів педагогічних наук

Бібліотека ХГПА  отримала від автора книги.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55