Святкове відзначення талановитої молоді Хмельниччини

Напередодні Дня Святого Миколая в центрі міста відбувся благодійний святковий ярмарок. Мета його – долучитись до допомоги хворим діткам, подарувати їм радість та надію на швидке одужання. Яскраве дійство було спрямоване на збір коштів та практичну допомогу хворим дітям Хмельниччини. Загалом під час ярмарку зібрали 48500 гривень.

Очільник області привітав усіх з прийдешнім святом Святого Миколая, з різдвяними і новорічними святами та побажав усім найголовнішого, чого потребує кожен з нас – миру у нашій державі.

Також голова Хмельницької державної адміністрації Вадим Лозовий з нагоди прийдешніх свят вручив відзнаки облдержадміністрації талантам Хмельниччини – переможцям конкурсів, змагань.

Серед них – студентки факультету початкової освіти та філології Анна Немашкалова (група ПО - 23) та Вікторія Торопенко (група ФІЛ – 32)

Щиро вітаємо студенток факультету початкової освіти та філології з достойними відзнаками та бажаємо нових творчих, навчальних досягнень!

Кульмінацією святкового заходу стало спільне виконання учасниками та гостями заходу різдвяної колядки “Нова радість стала”.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55