Третьокурсниці готуються до першої педагогічної практики!

Студентки групи Філ–32у з 21 січня 2019 року розпочнуть філологічну (навчальну) практику в 5–9 класах закладів загальної середньої освіти. До кола обов’язків входитиме проведення уроків української мови та літератури, позакласних заходів за фахом, ознайомлення зі специфікою роботи школи, учителів-предметників та класних керівників.

До успішного й цікавого проходження практики майбутні педагоги спеціальності «Українська мова та література» ретельно готуються: вивчають методики навчання обраних предметів, знайомляться з навчальними програмами та шкільними підручниками. Одним із видів співпраці академії та закладів загальної середньої освіти стало виготовлення студентками плакатів для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Наочність було виготовлено за принципом «ментальних», або «інтелектуальних», карт. Теми обирали найбільш складні для старшокласників: наголошування слів, правопис різних частин мови, уживання апострофа тощо. Кожна стіннівка також містить кишеньку, де розміщено профорієнтаційні роздаткові матеріали щодо освіти в нашій академії.

Бажаємо успішної практики та позитивних вражень!

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55