Студентській ранок у стінах телевізійної студії

У 1860-70 роках Тетянин день перетворився на неофіційне студентське свято. Наприкінці січня починалися канікули, і цю подію студенти зазвичай дуже весело відзначали.

У студентів завжди є за що любити своє студентське життя. Не дивлячись на той факт, що безсумнівно приведе нас до довгих і глибоких міркувань з цього приводу. І якщо б у студентів навіть не було жодного «законного» свята, то це б їх не засмутило. Швидше навпаки… Є думка, що у студентів кожен день - свято.

У 1860-70 роках Тетянин день (25 січня) перетворився на неофіційне студентське свято. Наприкінці січня починалися канікули, і цю подію студенти зазвичай дуже весело відзначали.

Про це сьогодні говорили в прямому ефірі обласної  телевізійної студії з Яною Мацюк та Юлією Кондратюк. Дівчата міркували та згадували з ведучими програми про неординарні студентські ситуації, найвлучніші прояви кмітливості, рішучості, креативності… Для друзів виконали студентську пісню. Разом визнали, що сьогоднішній день, як професіне студентське свято.

У прямому ефірі Яна та Юля побажали друзям-студентам успіхів у навчанні, гарної практики, сил і часу!

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55