Триває реалізація міжнародного проекту для майбутніх педагогів

Відповідно до проекту «Лідерські курси», який реалізується на факультеті початкової освіти та філології за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні 26 лютого проведений тренінг з інформаційної безпеки.

Метою тренінгу було дослідити небезпечний вплив комп’ютерних технологій на молодь; сприяти обізнаності учасників тренінгу про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

Одним із напрямів подолання суперечності між інформатизацією освіти та ризиками для здоров’я юнацтва є дотримання обґрунтованого і стандартизованого ступеня безпечної роботи студентів за комп’ютером.

Учасниці проекту  в ході тренінгу ознайомилися з ризиками, які існують під час використання комп’ютерних технологій в роботі з даними, навчилися попереджати їх та сформувати навички кібер-гігієни, серед яких: технології створення паролів та правильне поводження з ними, антивірусний захист, захист електронної пошти, видалення та відновлення інформації, захист мобільних комунікацій, захист інформації від втрат та несанкціонованого доступу, тощо.

Учасники засвоїли, що стійке застосування чітких принципів та правил захисту цифрової інформації допомагає попередити більшість проблем, пов’язаних з витоком інформації.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55