У їхніх серцях жила Україна

Середина лютого, саме час згадати і віддати шану бійцям, які стояли на майдані. Славним героям із яких і почався тернистий шлях гідності та свободи нашої України в читальному залі була присвячена година пам’яті «У їхніх серцях жила Україна»

 Ні для кого із студентів груп ПО-31(куратор Ніколаєва А.А.) та ПО-32 (куратор  Будім Л.В.) не є невідомим подвиг героїв Небесної сотні. Захід не залишив байдужим серця майбутніх вчителів. Від кровавих спогадів часто виднілися сльози на їх очах.

Захід проведено з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні; виховання патріотизму, любові до своєї Батьківщини, її звичаїв і традицій; формування власної відповідальності за долю України.

В ході проведення заходу відбувся перегляд відео «Герої не вмирають», «Пливе кача», «Мамо не плач», «Небесна сотня, герої не вмирають»; звучали вірші з вуст студентів ПО-31( Лазоренко Юлії, Хворостовської Катерини, Косовської Ольги, Буй Олени, Перейми Ольги, Пилип’юк Марини) . Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували цвіт української нації: Небесну Сотню київського Майдану, воїнів, котрі загинули на Сході України та наших земляків, які віддали своє життя за волю та незалежність української держави. Адже герої не вмирають, вони продовжують жити у наших з вами серцях.

Відбулася презентація книжкової виставки «Шана і пам’ять Небесній Сотні».

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55