РОЗПОЧАТО РЕАЛІЗАЦІЮ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ

14.02.2019 р., на базі Хмельницького ДНЗ №54 «Пізнайко» в рамках спільного проекту кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик і департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради «Школа вихователя групи раннього віку» було проведено науково-методичний семінар «Професіографічний портрет вихователя групи раннього віку».

Учасниками семінару стали: викладачі випускової кафедри зі спеціальності Дошкільна освіта; Т. Марчук – методист НМЦ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради; О. Кушлак – вихователь-методист; С. Таранціца – керівник гуртка «Інтелектуальна мозаїка»; вихователі груп раннього віку закладів дошкільної освіти м. Хмельницького.

Науковий консультант проекту Л. Зданевич, завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, доктор педагогічних наук, професор розкрила сучасні підходи до підготовки майбутніх вихователів ЗДО.

Керівники проекту: Д. Кушлак, Н. Миськова, провели з учасниками семінару тренінгові вправи щодо визначення рівня готовності вихователів до роботи з дітьми 3-го року життя. Викладачі кафедри спільно з вихователями груп раннього віку ЗДО м. Хмельницького взяли участь у «Методичному кафе» за темою «Професійні знання, вміння та особистісні якості вихователя групи раннього віку».

Декан факультету дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Л. Пісоцька, під час підбиття підсумків семінару наголосила на теоретико-методичній значущості проведеного семінару та започаткованого проекту як для науково-педагогічних працівників, так і для практикуючих вихователів.

Усі учасники семінару отримали позитивні емоції від спільної діяльності та ефективної взаємодії.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55