У СВІТІ ВІРТУАЛЬНОМУ БЕЗ ЗАГРОЗ: БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ ТА СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Сучасний підліток не уявляє собі життя без Інтернету та соціальних мереж, адже діти народжені з після 1996 чи після 2000 року називають поколінням Z або «цифровим поколінням», дітьми гаджетів.

Студенти групи ДО-32 разом з куратором Онофрійчук Л.О. дискутувати на тему:  «У світі віртуальному без загроз: безпечний Інтернет та соціальні мережі». 

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Обговорюючи значення Інтернету та соціальних мереж для кожного студента у ході обговорень виокремили основні Інтернет загрози: комп’ютерні віруси, кібер-хуліганство (кібер-булінг, кібер-грумінг), грифери, фітинг, фармінг, он-лайн хижаки, спам та недостовірність інформації.

Проаналізувавши ознаки зараження визначили способи захисту від основних загроз та узагальнили знання і правила користування соціальними мережами.

На завершення зробили висновок, як та на що втрачати власний час – це вільний вибір кожного. Але потрібно пам’ятати, що Інтернет – це лише інструмент, яким ми користуємося, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуватися, якщо між людьми величезні відстані. Треба вчитися користуватися Інтернетом із розумом.  

Безпечного Вам Інтернету.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55