Між нас тобі, Тарасе жити

До 205-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці відбулося літературно-мистецьке свято «Між нас тобі, Тарасе жити».

Під час заходу студенти факультету дошкільної освіти ДО-61, ДО-51, ДО-41б ознайомилися із життєвим шляхом Великого Кобзаря переглянувши документальну відеострічку «Тарас Шевченко – обличчя української нації».

Заглибитись в духовну спадщину письменника, відчути його невмирущі слова та актуальність творчості в наші дні, допомогли письменники, члени національної спілки письменників України, лауреати обласної премії імені Т.Г. Шевченка Віталій Мацько, Лідія Ярохно, Михайло Цимбалюк, Віталій Міхалевський, Йосип Осецький. Вони зупинилися на періоді перебування Великого Кобзаря на Хмельниччині, декламували власні вірші та ознайомили присутніх з історією встановлення пам’ятника Т.Г. Шевченку у м. Хмельницькому.

«Життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою» - наголосив Віталій Петрович Мацько.

Увазі присутніх було підготовлено та презентовано книжкову виставку «Уклін тобі, Тарасе, великий наш пророче». 

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55