Вітаємо!

Колектив кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик щиро вітає нашу колегу МИСИК ОЛЕСЮ СТАНІСЛАВІВНУ з отриманням диплома кандидата педагогічних наук!

Успішний захист дисертації Олесі Станіславівни відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 70.145.01 Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 20 грудня 2018 року. Тема дисертації – «Формування фахової компетентності у майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів у процесі педагогічної практики»; науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Машкіна Людмила Андріївна.

Колектив кафедри щиро вітає МИСИК ОЛЕСЮ СТАНІСЛАВІВНУ та її наукового керівника з отриманням диплома і бажає, щоб ті труднощі, які подолані, були максимальними в житті. А далі – тільки успіх, удача, досягнення, реалізація і процвітання! Бажаємо досягти поставлених цілей, не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненою у своїх силах. Нехай тепер для Вас відкриються двері в світ успішної кар’єри і великих життєвих можливостей.

Працюйте продуктивно, даруйте близьким своє душевне тепло і радуйте своє серце щоденним щастям. Удачі у всіх починаннях і всіх благ!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55