ЧЕЛЕНДЖ ДО СВЯТА ВЕСНИ!

На факультеті дошкільної освіти було проведено челендж до 8 Березня.

Ідея такого челенджу, не просто дань святу, а дещо інше...

Сьогодні жінки, дівчата, дівчатка все більше носять джинси, лосіни, скіні, капрі, легінси, слакси, чіноси та багато інших фасонів і моделей брюк. Як правило, тому, що це зручно.

Сучасні дівчата все рідше одягають плаття та спідниці, в пріоритеті все ж таки – джинси, влітку – шорти.

Сукні та спідниці одягають на весілля, випускні, побачення, для красивих фотосесій. Усе. Потім цей предмет гардеробу відправляється назад у шафу.

Здавалося б, що тут такого?

Та чомусь, у більшості випадків, саме в платті дівчина відчуває себе більш жіночною, тендітною, витонченою. Що може більше прикрасити жінку, ніж вишукана, чи елегантна, чи легка, чи стримана сукня, в якій вона здатна відчути себе королевою? У платті від кожної дівчини неможливо відвести очей. Плаття і спідниці – це не просто красиво, а насамперед жіночно.

Суть челеджу полягала у тому, щоб дівчата відчули себе більш жіночними, ніжними, святковими.

Тому, виклик було кинуто усім групам факультету дошкільної освіти. Завдання полягало у тому, щоб студентки кожної групи, у обраний ними день, протягом тижня, всі прийшли у спідницях чи платтях (на вибір) і зробили фотозвіт про виконання завдання та поділилися враженнями від участі.

І ось, якими враженнями вони поді

лилися:

ДО-11 – «Сподобалося, приємні враження від фотосесії і передчуття свята!»

ДО-12 – «Раді були долучитися до такого заходу, залишилися тільки приємні враження, сподобалася ідея, будемо підтримувати надалі».

ДО-42 – «Відчувалася атмосфера єдності».

ДО-51 – «Неймовірно позитивні відчуття до чудового свята!»

ДО-61 – «Це були святкові відчуття з нотками радості!».

ДО-31б – «Ідея про те, що б всім прийти у платі чи спідниці, нас здивувала. Ніколи раніше не чули про такий челендж. Але з радістю усі одягнулися і сфотографувалися. Сьогодні самі собі влаштували свято – вже тим, що були одягнені в плаття. Дякуємо за ідею!»

ДО-41б – «Ми відчули себе більш жіночними, особливо дівчата, які на даний момент вагітні. Усі в цей день були гарні, кожна по-своєму особлива і тендітна».

Т-11б – «Відчуття єдності групи».

Т-21б – «Враження, від того, що всі прийшли в платтях, були позитивні, кожна з нас відчувала себе жіночною і по особливому красивою. Челендж крутий. Всі дівчата виглядали немов квіточки!»

Дякуємо всім хто долучився!

Пам’ятаймо, що ми – жінки, дівчата несемо красу і ніжність, ми берегині святого – миру і затишку, енегрії і життя!

Носімо плаття!)

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55