ДИСПУТ В РАМКАХ РОКУ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ «НАРОДЖЕНІ НЕЗАЛЕЖНИМИ: МОЛОДЬ І ВИБОРЧЕ ПРАВО»

«Якщо хочеш щось змінити,

не треба чекати якихось привілеїв чи пільг,

треба просто брати і робити» 

За останніми даними групи «Рейтинг» лише 31% молодих українців впевнені, що підуть голосувати на виборах 2019 року. Тому студенти групи ДО-32 разом з куратором Онофрійчук Лілією Олегівною обговорили кандидатури претендентів на посаду президента України, звертаючи увагу на опитування, які свідчать, що лише 10% молоді цікавляться політикою.

Ведучі (Гринчук Олеся, Кудрін Анастасія, Литвиненко Олеся та Пасічук Ангеліна) звернули увагу на передвиборчі обіцянки, з’ясували які риси та якості вони б хотіли бачити у майбутнього президента (чесність, амбітність, лідерські якості, висока духовність, справедливість, прогностичність та ін.). Студенти висловлювали свої позиції щодо участі у виборах, цікавились різноманітними питаннями, які пов’язані з процедурою голосування. Ведучі роз’яснювали основні аспекти щодо виборчого законодавства, подали інформацію про важливість участі молоді у виборах Президента України.

На завершення зробили висновок, що «Кожен голос має цінність, і кожен може вплинути на майбутнє своєї держави. Обираючи кандидата ми повинні опиратися на те, що вже зробив кандидат, а не на те, що він обіцяє у своїй кампанії».

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55