Проведення виховного заходу «Вплив куріння на організм людини»

Цікаво пройшло обговорення проблеми впливу паління на організм людини у групі ДО-11. 

Захід проводився з метою розширення і поглиблення уявлень студентів про вплив куріння на організм людини, з'ясування причин і наслідків вживання тютюнових виробів, викликати бажання вести здоровий спосіб життя, виховувати силу волі, активну життєву позицію, внутрішню антипатію до тютюнопаління.

Згідно із невтішною статистикою в нашій країні куріння серед підлітків досягло вселенського розмаху: у віці 15-17 років палить кожна четверта дівчинка і кожен другий хлопчик. Проблема куріння серед підлітків поширюється зі швидкістю епідемії, не зустрічаючи перепон з боку держави і суспільства. Куріння, на думку підлітків, це шкідлива звичка, яка не несе сильної загрози.

Модераторами заходу виступили студенти Радчук Юлія та Бучин Яна, які підібрали змістовний матеріал, продумали його оригінальну подачу.

Із задоволенням студенти групи переглянули фільм «Як довго ти будеш жити», цікаві відеофакти про шкідливість паління, мультфільм «Таємниці шкідливого диму».

Молодь прийняла участь в обговоренні причин тютюнопаління, відповили на запитання тестів, заповнили анкети.

Під час підведення підсумків заходу куратор групи Павлушкіна Олена Василівна звернулась до студентів з такими словами: «Ваше здоров'я, радість життя і щастя в ваших руках. Тож живіть, радійте життю і не втрачайте його даремно на таку шкідливу звичку, як паління. І пам’ятайте, що життя коротке і прожити його треба так, щоб потім не шкодувати за втраченим та даремно згаяним». 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55