Лабораторне заняття на базі закладу дошкільної освіти №54 «Пізнайко»

20 березня 2019 року кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Розгон Вікторією Вікторівною було проведено лабораторне заняття із студентами групи ДО-41 з теорії та методики навчання плавання дітей дошкільного віку на тему: «Спостереження та аналіз  занять з плавання в закладі дошкільної освіти».

Метою даного заняття було закріпити та поглибити знання студентів щодо проведення занять з плавання з дітьми дошкільного віку, формувати аналітичне мислення, розвивати професійний творчий підхід у студентів.

Під час лабораторного заняття студенти мали змогу спостерігати традиційне заняття у молодшій, середній та старшій групах.

Інструктор з фізичної культури Рижик Марія Сергіїївна творчо підійшла до організації занять, продемонструвала професіоналізм та обізнаність в проведенні такого виду занять.

Ми дякуємо педагогічному колективу, зокрема завідуючій закладу дошкільної освіти № 54 «Пізнайко» Більській О. В. та методисту Кушлак О. Д. за цікаве заняття та гостинний прийом!

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55