ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ

Студенти факультету дошкільної освіти (групи ДО-11, ДО-12, ДО-11б, ДО-31, ДО-32) разом із кураторами груп, викладачами кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Сас О. О., Онофрійчук Л. О., Миськовою Н. М., за сприяння декана факультету дошкільної освіти кандидата педагогічних наук, доцента Пісоцької Л. С., відвідали Хмельницький академічний обласний театр ляльок «Дивень».

До уваги гостей театру було запропоновано екскурсію, яка супроводжувалася цікавою розповіддю про історію театру, специфіку роботи, репертуар тощо.

Із затамуванням подиху та сльозами на очах студенти переглянули виставу за творами Кобзаря «Т. Шевченко. Спогад». Живе Кобзареве слово у поєднанні з майстерною грою акторів, театром тіней, ляльковим театром, пісочною анімацією, які органічно переплелися у одній виставі, зачепили струни душі кожного глядача.

Щиро дякуємо акторам, режисеру вистави «Т. Шевченко. Спогад» за подаровану мистецьку насолоду та адміністрації театру в особі Барчишиної Л. І. за співпрацю!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55