ТУБЕРКУЛЬОЗ – ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА ПЛАНЕТИ

24 березня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз глобальною проблемою, адже щороку хвороба забирає життя в майже півмільйона людей. Тому студенти групи ДО-32 під керівництвом куратора Онофрійчук Л.О. спробували розібратися в основних симптомах та причинах інфекційного захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу.

Ведучі прослідкували історію туберкульозу, як одного з інфікційних захворювань. Звернули увагу, що Туберкульоз – це не тільки захворювання легенів, але і поразка всіх органів людини (кісток, нирок, мозку та мозкових оболонок, шкіри, очей та інших органів, однак, найчастіше зустрічається туберкульоз легенів). Озвучили страшні дані, що 5000 чоловік в день помирає від туберкульозу! Цвень Катерина, звернула увагу на способах виявлення хвороби, збудниках та заходах профілактики. Самбурська Поліна узангальнила поради лікарів про те як вберегтися від цієї страшної хвороби.

Ведучі виховували відповідальне ставлення до себе і оточуючих людей, розуміння необхідності заходів гігієни, соціальної культури та здорового способу життя у боротьбі з туберкульозом. У підсумку Лубчинська Анастасія разом з групою вивела правила поведінки, яких повинен дотримуватися кожен, хто хоче бути здоровим.

Завершили виховну приказкою: життя прожити – не поле перейти. Тому ніколи не бійтеся труднощів. Пам’ятайте – ваше життя у ваших руках.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55