Година спілкування «Інтернет: друг чи ворог?»

29 березня в групі ДО-11 (куратор Павлушкіна О.В.) була проведена виховна година на тему «Інтернет: друг чи ворог?» з метою ознайомлення студентів з позитивним та негативним впливом Інтернету на людину, визначення студентів самостійно приймати  ту позицію, до якої вони схиляються, розвитку навичок роботи у групах, вміння висловлювати свою точку зору логічно і конкретно.

Відповідальними за проведення виховного заходу були Кучер Дарина та Криницька Дарина, які ретельно підготувались до заходу, оптимально підібрали матеріал, провели тестування студентів групи, продумали цікаві форми роботи зі студентами. 

Ведучі запропонули цікаві вправи: «Асоціативний кущ»,  «Хто більше назве гімнастичної термінології», «Небезпеки і Інтернеті», «Погоджуюсь-не погоджуюсь»; вирішення проблемних ситуацій «А як би ви вчинили?».

Студенти провели тестування студентів групи «Проблеми комп’ютерної та Інтернет залежності в групі», проаналізували результати цієї діагностики.

Підсумовуючи підсумки, куратор групи Павлушкіна О.В. наголосила на тому, що цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Інтернет повністю замінить всі засоби зв’язку, проте нам просто потрібно замислитися, чи дійсно ми хочемо провести усе своє життя у віртуальному світі? Потрібно користуватись Інтернетом розумно, а краще  - знаходити себе у реальному житті та стати в ньому авторитетною та вагомою людиною.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55