Студентська науково-практична конференція

4 квітня відбулася студентська науково-практична конференція «Формування професійно-педагогічних умінь майбутніх фахівців закладу дошкільної освіти в процесі переддипломної педагогічної практики» у групах ДО-41, ДО-42. Модератор заходу: Алешко В.Ф.

Студентки прозвітували: Гончарук В. виступила з темою: «Готовність дітей до навчання в новій українській школі (НУШ): важливі аспекти»; Власюк М. розкрила актуальне питання сьогодення на тему: «Дошкільник і книжка. Читати – це модно. Використання текстів ланцюжкової структури»; Левчук І. виступила з темою: «Форми групової взаємодії дошкільників: проектування: неоген, склади ціле, моделювання, ігри-симуляції, творча майстерня»; Бортнік В. розкрила питання на тему: «Використання кінетичного піску в процесі навчання іноземної мови старших дошкільників»; Багрова А. виступила з темою: «Використання наочних посібників при корекції дислалії на різних етапах корекційної роботи»; Бежан В. розкрила актуальне питання сьогодення на тему: «Роль дидактичних ігор у розвитку логіко-математичних здібностей дошкільників»; Мусій М. виступила на тему: «Розвиваємо творчий потенціал дітей під час прогулянки». Виступила слухач магістратури Парасека А. з актуальною темою: «Ментальна арифметика як інноваційний підхід до формування логіко-математичного розвитку». Кожний виступ студентів супроводжувався презентацією.

Студенти в своїх виступах розкрили широкий аспект інтересів до проблем дошкільної освіти, а саме готовність дитини до НУШ, використання інновацій, форми взаємодії дошкільників, виховання інтересу у дітей до книжки та читання, роль дидактичних ігор, розвиток творчості та інші. В своїх виступах студенти наголосили на актуальності проблеми та сучасності досліджень, зверталися до праць видатних педагогів та сучасних науковців.

Також, студенти презентували виставку «Навчально-методичне забезпечення – запорука якості дошкільної освіти».

На конференції виступила  Алешко В. Ф., старший викладач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик з темою: «Формування фахової компетентності майбутніх вихователів в процесі державної практики». Старший викладач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Кіт Г. І.виступила з темою:«Формування професійних умінь майбутніх вихователів: аналіз результатів переддипломної педагогічної практики». Виступила Анна Олександрівна з відділу практику. Також, була присутня Цегельник Т. М.,  методист виробничої практики.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55