Зустріч з волонтером Корпусу Миру

25 квітня в читальному залі бібліотеки відбулась зустріч студентів факультету початкової освіти та філології (групи ФІЛ-11а, ФІЛ-21а та ФІЛ-31а) та викладачів кафедри іноземних мов з волонтером Корпусу Миру США в Україні Крісом Хелдом, який вже другий рік поспіль викладає англійську мову в Грицівському ліцеї.

Зустріч відбувалась у формі дружнього та невимушеного діалогу. Учасники обговорили наступні питання: «Яким повинен бути вчитель нового покоління? Якою повинна бути атмосфера у класі? Як спонукати учнів говорити англійською мовою без остраху?» Студенти активно брали участь в обговоренні та висловлювали свої ідеї.

Кріс поділився своїм досвідом щодо розвитку навичок критичного мислення під час проведення уроків англійської мови. Слід зазначити, що критичне мислення є одною з основних навичок, які знадобляться молодим людям, щоб бути успішними в житті в 21 столітті. Це складне та багаторівневе явище, що передбачає вільне використання розумових стратегій та операцій високого рівня для формування обґрунтованих висновків і оцінок та прийняття рішень.

Студенти ознайомились з основними принципами та формами роботи для формування цієї навички в процесі навчання англійської мови.

Наприкінці зустрічі студенти та викладачі кафедри домовились про подальшу співпрацю з Крісом Хелдом.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55